Kariéra ve společnosti LIPRACO s.r.o.

Nabízíme zaměstnání v širokém spektru technických oborů. Náš tým je tvořen širokým spektrem z hlediska vzdělání i věku. Na nás je, aby každý kdo má zájem, u nás našel odpovídající uplatnění. V současné době pro posílení našeho týmu hledáme zaměstnance na tyto pozice:

Skladník
pouze ranní směna
možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV/VZT po celou dobu zaměstnání
možnost stravování ve firemní jídelně, stravenky
zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv
náplň práce: příjem a výdej zboží (hutní materiál, spojovací materiál, strojní zaměření)
požadujeme: pracovitost, samostatnost, pozitivní přístup, praxe v oboru výhodou

Projektant elektro
Znalost projektování v prostředí EPLAN
zájem o práci a profesní růst
praxe v oboru vítána

Robotik
Minimálně základní znalosti programování robotů (Kuka, Fanuc, ABB,..) – online, ofline

Elektrikář
výuční list v oboru, vyhláška 50 (není podmínkou)

Mechanik
znalost oboru zámečník / montér
zkušenosti s montáží jemných součástí, pneumatiky a elektrodílů
orientace ve výkresové dokumentaci
samostatnost, zodpovědnost

Řidič C + E
podmínkou je platný ŘP (C + E), profesní průkaz a karta řidiče
doprava našich výrobků v rámci regionu a ČR
nástup možný ihned

Konstruktér
SŠ případně VŠ – strojní
znalost 3D CAD programu – jakéhokoliv – výhodou Catia nebo SolidEdge
znalosti z oblasti pneumatiky, pohonů, senzoriky
samostatnost

Obraběč CNC
znalost třískového obrábění
výměna nástrojů a jejich seřízení – korekce
zkušenost programování HEIDENHAIN

Instalatér, topenář
sváření autogenní soupravou
svařování plast a měď
znalost otopných a vzduchových soustav
praxe v oboru

Upřesnění a benefity
  •  nástup možný ihned
  •  individuální přístup k odměňování
  •  zaměstnanecké výhody formou přímých i nepřímých benefitů
  • možnost profesního i kariérového růstu
  •  osobní přístup při řízení kolektivu a vytváření pracovního prostředí
  •  podpora vzdělávání, upevňování znalostí a aplikace teoretických znalostí v praxi

Společnost LIPRACO, s.r.o. bude zpracovávat Vámi sdělené osobní údaje po dobu trvání výběrového řízení.
V případě, že souhlasíte se zpracováním Vámi sdělených osobních údajů na dobu 2 let od zaslání Vašeho e-mailu za účelem budoucího oslovení v případě jiné vhodné volné pracovní pozice, doplňte prosím do textace e-mailu informaci, že souhlasíte se zasíláním nabídek práce.
Udělením souhlasu berete na vědomí existenci svých práv, a to:
a) práva na přístup k osobním údajům,
b) práva odvolat souhlas k zpracování osobních údajů kdy v takovém případě dojde k ukončení zpracování těchto osobních údajů a jejich stažení z příslušné platformy, nicméně případné odvolání souhlasu se zpracováním nemá vliv na zákonnost zpracování do odvolání souhlasu se zpracováním,
c) práva na opravu (upřesnění nebo doplnění) osobních údajů,
d) práva na výmaz v případě odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů,
e) práva na omezení zpracování osobních údajů,
f) práva získat osobní údaje a tyto údaje předat jinému správci (právo na přenositelnost osobních údajů),
g) právo podat stížnost k Úřadu pro ochranu osobních údajů (adresa Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, tel.č. +420 234 665 111, e-mail: posta@uoou.cz)

Zpracováním nedochází k automatizovanému rozhodování či profilování osob. Souhlas k zpracování osobních údajů je zcela dobrovolný, pro účast v tomto výběrovém řízení není nutný a může být kdykoliv odvolán bez jakékoliv sankce nebo jiného znevýhodnění.
V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek, jakémukoliv výkonu výše uvedených práv, zejména z důvodu odvolání souhlasu se můžete obrátit na e-mail: lipraco@lipraco.cz, nebo písemně na adresu LIPRACO, s.r.o., Víta Nejedlého 919, 295 01 Mnichovo Hradiště.